Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Aplikacja Yubii – centrum Twojego domu

Aplikacja Yubii to centrum dowodzenia w Twoim smartfonie. Dzięki niej będziesz sprawnie zarządzać domem, nawet kiedy Cię w nim nie ma.

Aplikacja umożliwia wygodny widok wszystkich pomieszczeń domu czy mieszkania w postaci kafelków. Możesz zarządzać funkcjonalnościami systemu FIBARO również w trybie naściennym - korzystając z tabletu zainstalowanego na dogodnej ścianie wybranego pomieszczenia. Dzięki technologii machine learning uczy się przyzwyczajeń i preferencji domowników stając się najlepszym przyjacielem Twojego domu i pomocnikiem w codziennej rutynie.

aplikacja smart home 

Aplikacja Yubii jest dostępna w aż 23 językach i korzystają z niej użytkownicy na całym świecie sterując nie tylko produktami FIBARO, ale także urządzeniami innych marek np. Sonos czy Philips Hue.

Zaprogramuj sceny i uruchom funkcję geolokalizacji, a Twój dom sam przygotuje się na Twój powrót - otworzy Ci bramę, drzwi garażowe czy podniesie temperaturę. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia.

aplikacja mobilna inteligentny dom

A gdy wyjdziesz Yubii pozwoli na zdalne zamknięcie okien, sterowanie roletami czy wyłączenie urządzeń elektrycznych. Podczas dłuższej nieobecności możesz także zdalnie zapalać światło by symulować obecność. Uzbrojenie alarmu to pewność, że Twój dom jest bezpieczny.

Niezależnie od tego gdzie jesteś Yubii automatycznie się do Ciebie dopasuje, przełączając dostęp lokalny i zdalny. Elastyczność i wygoda to podstawa!

smart home app

Aby z niej korzystać wystarczy pojedyncze logowanie z użyciem Twojego ID FIBARO. Komunikacja między aplikacją i centralą oraz hasła są szyfrowane. Możesz czuć się bezpiecznie.

Pobierz aplikację już dziś!

Ściągnij z App Store  Ściągnij z Google Play

Polecane

Home Center 3 Lite

Home Center 3 Lite

819,00 zł brutto
Home Center 2

Home Center 2

3 099,00 zł brutto
Zaufane Opinie IdoSell
4.65 / 5.00 26 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-08
Jestem użytkownikiem od wielu lat i przyszedł czas na zmianę centrali na HC3 . Polecam
2022-09-10
wallijest mega fajnym profuktem
pixel